• intloko_ibhena

Iimveliso

  • IHuawei XSHF ye-MA5800 16-Port Symmetric 10G GPON Interface Board

    IHuawei XSHF ye-MA5800 16-Port Symmetric 10G GPON Interface Board

    Ibhodi ye-H901XSHF yibhodi yojongano lwe-16-port XGS-PON OLT.Isebenza kunye neyunithi yenethiwekhi ye-optical network (ONU) ukubonelela ngeenkonzo zokufikelela kwi-XGS-PON.

  • 8 Izibuko EDFA

    8 Izibuko EDFA

    I-fwdm eyakhelwe-ngaphakathi, inokusasaza inethiwekhi ye-broadband kunye ne-CATV kunye.
    I-Adopts Er Yb Codoped iteknoloji yefiber ene-double-clad;
    I-Catv input port: 1 ozikhethelayo
    Olt izibuko igalelo: 4-32 ozikhethelayo
    Izibuko zeCom Output: 4-32 ozikhethelayo;
    Amandla emveliso ye-Optical: imveliso iyonke ukuya kuthi ga kwi-15W (41dBm);
    Umfanekiso wengxolo ephantsi: <6dB xa igalelo lingu-0dBm;
    Ujongano olugqibeleleyo lolawulo lwenethiwekhi, ngokuhambelana nolawulo oluqhelekileyo lwenethiwekhi yeSNMP;
    Inkqubo yokulawula ubushushu obukrelekrele yenza ukusetyenziswa kwamandla kuphantsi;

     

  • 64 Izibuko EDFA

    64 Izibuko EDFA

    I-fwdm eyakhelwe-ngaphakathi, inokusasaza inethiwekhi ye-broadband kunye ne-CATV kunye.
    I-Adopts Er Yb Codoped iteknoloji yefiber ene-double-clad;
    I-Catv input port: 1 ozikhethelayo
    Olt izibuko igalelo: 4-32 ozikhethelayo
    Izibuko zeCom Output: 4-32 ozikhethelayo;
    Amandla emveliso ye-Optical: imveliso iyonke ukuya kuthi ga kwi-15W (41dBm);
    Umfanekiso wengxolo ephantsi: <6dB xa igalelo lingu-0dBm;
    Ujongano olugqibeleleyo lolawulo lwenethiwekhi, ngokuhambelana nolawulo oluqhelekileyo lwenethiwekhi yeSNMP;
    Inkqubo yokulawula ubushushu obukrelekrele yenza ukusetyenziswa kwamandla kuphantsi;

  • Amazibuko angama-32 e-EDFA

    Amazibuko angama-32 e-EDFA

    I-fwdm eyakhelwe-ngaphakathi, inokusasaza inethiwekhi ye-broadband kunye ne-CATV kunye.
    I-Adopts Er Yb Codoped iteknoloji yefiber ene-double-clad;
    I-Catv input port: 1 ozikhethelayo
    Olt izibuko igalelo: 4-32 ozikhethelayo
    Izibuko zeCom Output: 4-32 ozikhethelayo;
    Amandla emveliso ye-Optical: imveliso iyonke ukuya kuthi ga kwi-15W (41dBm);
    Umfanekiso wengxolo ephantsi: <6dB xa igalelo lingu-0dBm;
    Ujongano olugqibeleleyo lolawulo lwenethiwekhi, ngokuhambelana nolawulo oluqhelekileyo lwenethiwekhi yeSNMP;
    Inkqubo yokulawula ubushushu obukrelekrele yenza ukusetyenziswa kwamandla kuphantsi;

  • 16 Amazibuko EDFA

    16 Amazibuko EDFA

    I-fwdm eyakhelwe-ngaphakathi, inokusasaza inethiwekhi ye-broadband kunye ne-CATV kunye.
    I-Adopts Er Yb Codoped iteknoloji yefiber ene-double-clad;
    I-Catv input port: 1 ozikhethelayo
    Olt izibuko igalelo: 4-32 ozikhethelayo
    Izibuko zeCom Output: 4-32 ozikhethelayo;
    Amandla emveliso ye-Optical: imveliso iyonke ukuya kuthi ga kwi-15W (41dBm);
    Umfanekiso wengxolo ephantsi: <6dB xa igalelo lingu-0dBm;
    Ujongano olugqibeleleyo lolawulo lwenethiwekhi, ngokuhambelana nolawulo oluqhelekileyo lwenethiwekhi yeSNMP;
    Inkqubo yokulawula ubushushu obukrelekrele yenza ukusetyenziswa kwamandla kuphantsi;

  • Amandla aphezulu e-EDFA kunye neRF

    Amandla aphezulu e-EDFA kunye neRF

    Amandla aphezulu we-1550nm iAmplifaya yeFayibha Ene-Optical Transmitter (RF Lonke uNgeniso lwetshaneli)

  • Izibuko elinye EDFA

    Izibuko elinye EDFA

    Imodyuli yethu impompa i-laser kunye ne-Erbium-Doped Fiber isetyenziswa licandelo lokuqala elibophelelayo elivela e-USA.
    Sinemveliso yokukhanya ethembekileyo yokukhanya okuzinzisa isekethe kunye nobushushu befriji yombane ye-laser ukulawula isekethe, isiqinisekiso sokusebenza ngokupheleleyo komatshini kunye nomsebenzi ode wobomi be-laser.
    I-software ye-microprocessor ine-monitor yemeko ye-laser, isilumkiso sesiphoso sokubonisa idijithali, ulawulo lwenethiwekhi kunye nomsebenzi ohlukeneyo.Nje ukuba iparamitha yokusebenza yelaser ijike isoftware iseka umda wemvume, iya kuvala amandla elaser ngokuzenzekelayo.Isibane esibomvu se-coruscate, i-alarm ekhawulezayo kunye ne-digitizing tablet iya kubonisa unobangela wempazamo.
    Isoftware ye-microprocessor ibonelela nge-RS-232 kunye ne-485 interface esetyenziselwa ulawulo lwenethiwekhi kunye nokubeka iliso kude.
    Samkela i-1RU 19” yesakhelo se-injini esisebenza ngokufanelekileyo amandla okutshintsha, i-90-265V amandla asebenzayo.

  • I-1310nm i-Optical Transmitter

    I-1310nm i-Optical Transmitter

    Icala le-1U 19 'eliqhelekileyo kunye nomboniso wekristale yolwelo (LCD / VFD) kwiphaneli yangaphambili;

    I-bandwidth yefrikhwensi: 47-750 / 862MHz;

    Imveliso yamandla ukusuka kwi-4 ukuya kwi-24mw;

    Isiphaluka esiphuculweyo sokulungiswa kwangaphambili;

    AGC/MGC;

    Ulawulo lwamandla oluzenzekelayo (APC) kunye nolawulo oluzenzekelayo lobushushu (ATC).

     

  • I-1550nm i-Optical Transmitter yangaphandle

    I-1550nm i-Optical Transmitter yangaphandle

    Olu ngcelele lwangaphakathi-modulated transmitter lwenza uguqulo lwe-RF-to-optical signal in 1550nm transmission link.

    Icala le-1U 19 'eliqhelekileyo kunye nomboniso wekristale yolwelo (LCD / VFD) kwiphaneli yangaphambili;

    I-bandwidth yefrikhwensi: 47-750 / 862MHz;

    Imveliso yamandla ukusuka kwi-4 ukuya kwi-24mw;

    Isiphaluka esiphuculweyo sokulungiswa kwangaphambili;

    AGC/MGC;

    Ulawulo lwamandla oluzenzekelayo (APC) kunye nolawulo oluzenzekelayo lobushushu (ATC).

     

  • I-1550nm i-Optical Transmitter ngokuthe ngqo

    I-1550nm i-Optical Transmitter ngokuthe ngqo

    Icala le-1U 19 'eliqhelekileyo kunye nomboniso wekristale yolwelo (LCD / VFD) kwiphaneli yangaphambili;

    I-bandwidth yefrikhwensi: 47-750 / 862MHz;

    Imveliso yamandla ukusuka kwi-4 ukuya kwi-24mw;

    Isiphaluka esiphuculweyo sokulungiswa kwangaphambili;

    AGC/MGC;

    Ulawulo lwamandla oluzenzekelayo (APC) kunye nolawulo oluzenzekelayo lobushushu (ATC).

     

     

  • I-HUA6000 2U C/DWDM iNkqubo yezoThutho yezoThutho

    I-HUA6000 2U C/DWDM iNkqubo yezoThutho yezoThutho

    I-HUANET HUA6000 yinkqubo yokuhanjiswa kwe-OTN ephantsi, enexabiso eliphantsi, eyaziswa nguHUANET.Yamkela i-CWDM / i-DWDM yoyilo lweqonga eliqhelekileyo, ixhasa ukuhanjiswa okucacileyo kweenkonzo ezininzi, kwaye inothungelwano oluguquguqukayo kunye nokukwazi ukufikelela.Isebenza kuthungelwano lomqolo wesizwe, uthungelwano lomqolo wephondo, uthungelwano lwe-metro backbone kunye nolunye uthungelwano olungundoqo, ukuhlangabezana neemfuno zeendawo ezinkulu ezinomthamo ngaphezu kwe-1.6T, lelona qonga lesicelo sothumelo leshishini elineendleko eziphezulu.Yakha isisombululo sokwandiswa kwe-WDM yomthamo omkhulu we-IDC kunye nabaqhubi be-ISP.

  • OTN/DWDM 100G 200G Optical Transmission Network Solutions

    OTN/DWDM 100G 200G Optical Transmission Network Solutions

    I-HUANET HUA6000 yinkqubo yokuhanjiswa kwe-OTN ephantsi, enexabiso eliphantsi, eyaziswa nguHUANET.Yamkela i-CWDM / i-DWDM yoyilo lweqonga eliqhelekileyo, ixhasa ukuhanjiswa okucacileyo kweenkonzo ezininzi, kwaye inothungelwano oluguquguqukayo kunye nokukwazi ukufikelela.Isebenza kuthungelwano lomqolo wesizwe, uthungelwano lomqolo wephondo, uthungelwano lwe-metro backbone kunye nolunye uthungelwano olungundoqo, ukuhlangabezana neemfuno zeendawo ezinkulu ezinomthamo ngaphezu kwe-1.6T, lelona qonga lesicelo sothumelo leshishini elineendleko eziphezulu.Yakha isisombululo sokwandiswa kwe-WDM yomthamo omkhulu we-IDC kunye nabaqhubi be-ISP.