Yintoni enokwenziwa nguHUANET kuwe namhlanje?

  • Ubutyebi beemodeli zetheminali

    Zonke iintlobo ze-OLT / ONU / Transceiver / Switch / WDM zinokubonelelwa, ngomgangatho ophezulu, ixabiso elikhuphisanayo, kunye nenkonzo engcono kakhulu.

  • Ubuchwephesha be-FTTH, amava esisombululo seFTTX

    I-HUANET ineminyaka engaphezu kwe-20 yembali, ngaphezu kweenkonzo ze-10 kwipotfoliyo yayo kunye nabathengi be-10,000 abakhonzayo.

  • OEM & ODM Customized Service

    Inkonzo ye-OEM&ODM inokubonelelwa yi-HUANET, enamava kunye namandla ayimfuneko ukuze kuqinisekiswe iinkonzo ezisemgangathweni kunye nenkonzo yabathengi.

Eyona mveliso ifanelekileyo

  • I-ONU

  • I-Transceiver

HUNAET ONU HG911A

I-HZW-HG911A (HGU) yi-mini GPON ONT isixhobo se-terminal, esisebenza kwi-intanethi ecocekileyo yokufikelela kwi-broadband.Yamkela i-mini-type compact structure design kunye nokudibanisa okuphezulu kwaye inokubonelela nge-1 GE (RJ45) i-interfaces.Ixhasa itekhnoloji yomaleko we-2 Ethernet switch kwaye kulula ukuyigcina kunye nokulawula.Inokuthi isetyenziswe kwisicelo sokufikelela kwi-FTTH/FTTP kubahlali kunye nabasebenzisi beshishini.kwaye ihambelana ngokupheleleyo nemigaqo yobugcisa efana ne-ITU-T G.984.x kunye neemfuno zobugcisa be-GPON Equipment.

  • I-HZW-HG623-TW(HGU) sisixhobo setheminali se-XPON ONT, esenzelwe ukuzalisekisa i-FTTx kunye nenkonzo yokudlala kathathu yomqhubi wenethiwekhi esisigxina.Le bhokisi isekelwe kwitekhnoloji yeGigabit ezinzileyo neqolileyo, enomlinganiselo ophezulu wokusebenza ngokwexabiso, kunye nobuchwepheshe beLayer 2/3,WDM kunye nomgangatho ophezulu weVoIP ngokunjalo.Ithembeke kakhulu kwaye kulula ukuyigcina, kunye neQoS eqinisekisiweyo yenkonzo eyahlukileyo.Ihambelana ngokupheleleyo nemigaqo yobugcisa efana ne-ITU-T G.984.x kunye neemfuneko zobugcisa ze-XPON Equipment.

    Funda ngokugqithisileyo
  • HG643-W(HGU) yi XPON ONTisixhobo se-terminal,eyiphiyenzelwe ukuzalisekisa iFTTx kunye nenkonzo yokudlala kathathu yenkonzo yomqhubi wenethiwekhi esisigxina.Le bhokisi isekwe kwiGigabit ezinzileyo neqolileyoXIteknoloji yePON, enomlinganiselo ophezulu wokusebenza kwixabiso, kunye nobuchwepheshe beLayer 2/3, Ithembeke kakhulu kwaye kulula ukuyigcina, kunye neQoS eqinisekisiweyo yenkonzo eyahlukileyo.Ihambelana ngokupheleleyo nemigaqo yobugcisa efana ne-ITU-T G.984.x kunye neemfuneko zobugcisa zeXIzixhobo zePON.

    Funda ngokugqithisileyo

Kaninzi

40KM 100G CFP2

I-100G CFP2 ER4 i-transceiver optical idibanisa ukuhambisa kunye nokufumana indlela kwimodyuli enye.Kwicala lothumelo, imizila emine yothotho lwemithamo yedatha ibuyisiwe, iphinde yanikwa ixesha, kwaye igqithiselwe kubaqhubi abane belaser, abalawula iilaser ezine ezimodyuliweyo zombane (EMLs) ezine-1296, 1300, 1305, kunye ne-1309 nm ubude bamaziko.Iimpawu ze-optical ziphinda ziphindwe kwi-fiber ye-mode eyodwa ngokusebenzisa i-industry-standard ye-LC connector.Kwicala lokufumana, imizila emine ye-optical data streams i-optical DE-multiplexed yi-optical demultiplexer edibeneyo.Umphunga ngamnye wedatha ufunyanwa yi-PIN photo-detector kunye ne-trans-impedance amplifier, iphinde ifakwe ixesha, kwaye idluliselwe kumqhubi wemveliso.Le modyuli ine-interface yombane edibeneyo eshushu, ukusetyenziswa kwamandla aphantsi, kunye nojongano lolawulo lwe-MDIO.

  •  

    IHUAQ40Eyimodyuli ye-transceiver eyenzelwe i-40Km izicelo zonxibelelwano olubonakalayo.Uyilo luhambelana ne-40GBASE-ER4 yomgangatho we-IEEE P802.3ba.Imodyuli iguqula iziteshi ze-4 ze-inputs (ch) ze-10Gb / s idatha yombane kwiimpawu ze-4 ze-CWDM ze-optical, kwaye i-multiplexes ibe yindawo enye ye-40Gb / s yokuhanjiswa kwe-optical.Umva, kwicala lommkeli, imodyuli i-optically de-multiplexes i-40Gb / s igalelo kwiimpawu zeziteshi ze-CWDM ze-4, kwaye ziguqulela kwi-4 data yedatha yombane yombane.

    Ubude obuphakathi bamatshaneli e-4 CWDM yi-1271, 1291, 1311 kunye ne-1331 nm njengamalungu egridi ye-CWDM ye-wavelength echazwe kwi-ITU-T G694.2.Iqulethe i-duplex LC ikhonkco ye-optical interface kunye ne-38-pin ikhonkco yokudibanisa kombane.Ukunciphisa i-optical dispersion kwi-long-haul system, i-fiber ye-mode eyodwa (SMF) kufuneka isetyenziswe kule modyuli.

    Imveliso yenzelwe ifom yefom, i-optical / electric connection kunye ne-digital diagnostic interface ngokwe-QSFP Multi-Source Agreement (MSA).Yenzelwe ukuhlangabezana nezona meko zinzima zokusebenza zangaphandle ezibandakanya ubushushu, ukufuma kunye nokuphazamiseka kwe-EMI.

    Imodyuli isebenza ukusuka kumbane omnye + 3.3V kunye ne-LVCMOS / LVTTL iimpawu zolawulo lwehlabathi jikelele ezifana neModyuli ekhoyo, ukusetha kwakhona, ukuphazamisa kunye neModi yamandla aphantsi akhoyo kunye neemodyuli.I-2-wire serial interface iyafumaneka ukuze ithumele kwaye ifumane imiqondiso yolawulo entsonkothileyo kunye nokufumana ulwazi lokuxilonga idijithali.Iitshaneli zomntu ngamnye zinokujongwa kwaye amajelo angasetyenziswanga angavalwa ukulungiselela ukuguquguquka okukhulu koyilo.

     

    Le mveliso iguqula i-4-channel 10Gb / s idatha yokufakelwa kombane kwiimpawu ze-CWDM optical (ukukhanya), ngokuqhutywa kwe-4-wavelength Distributed Feedback Laser (DFB) uluhlu.Ukukhanya kudibaniswa ngamalungu e-MUX njengedatha ye-40Gb / s, isasaza ngaphandle kwemodyuli yokuhambisa kwi-SMF.Imodyuli yomamkeli yamkela i-40Gb / s CWDM ye-optical signal input, kwaye i-de-multiplexes ibe yi-4 iziteshi ze-10Gb / s ezinobude obuhlukeneyo.Isibane ngasinye sobude bobude buqokelelwa yi-avalanche photodiode (APD), kwaye emva koko ikhutshwe njengedatha yombane emva kokukhulisa kuqala nge-TIA kwaye emva koko nge-amplifier yeposi.

     

    IHUAQ40Eyenzelwe ifom factor, uxhulumaniso lwe-optical / electric interface kunye ne-digital diagnostic interface ngokwe-QSFP Multi-Source Agreement (MSA).Yenzelwe ukuhlangabezana nezona meko zinzima zokusebenza zangaphandle ezibandakanya ubushushu, ukufuma kunye nokuphazamiseka kwe-EMI.Imodyuli inikezela ngokusebenza okuphezulu kakhulu kunye nokudityaniswa kweempawu, zifikeleleke nge-interface ye-serial ye-wire-wire.

     

     

     

    Funda ngokugqithisileyo
  •  

    IHUANET HUAXDI-xx1XL-CD80 yi-DWDM XFP Transceiver ibonisa ukuzinza kwe-wavelength egqwesileyo, ukuxhasa ukusebenza kwitshaneli ye-100GHz, imodyuli enexabiso elisebenzayo.Yenzelwe i-10G DWDM SDH, i-10GBASE-ZR kunye ne-10G ye-Fiber- Channel izicelo.I-transceiver inamacandelo amabini: Icandelo lokuhambisa libandakanya i-laser EML ebandayo.Kwaye icandelo lomamkeli liqukethe i-photodiode ye-APD ehlanganiswe ne-TIA.Zonke iimodyuli ziyanelisa iimfuno zokhuseleko lwe-laser yeklasi I.I-transceiver ye-DWDM XFP inikezela nge-interface eyongeziweyo yokubeka iliso, evumela ukufikelela kwexesha langempela kwiiparamitha zokusebenza zesixhobo ezifana nokushisa kwe-transceiver, i-laser bias current, i-optical power transmitted, ifumene amandla optical kunye ne-transceiver supply voltage.

     

     

     

     

    Funda ngokugqithisileyo

  • IHUANET's HUACxx1XL-CDH1I-CWDM 10Gbps SFP + i-transceiver yenzelwe ukuhambisa kunye nokufumana idatha ye-optical kwimodi enye ye-fiber optical ye-link ubude be-100km.Le transceiver iqulethwe ngamacandelo amabini: Icandelo lomthumeli libandakanya i-laser ye-CWDM EML.Kwaye icandelo lomamkeli liqukethe i-photodiode ye-APD ehlanganiswe ne-TIA.Zonke iimodyuli ziyanelisa iimfuno zokhuseleko lwelaser yeklasi I.Imisebenzi yeDigital diagnostics ifumaneka nge-2-wire serial interface, njengoko kuchaziwe kwi-SFF-8472, evumela ukufikelela ngexesha langempela kwiiparamitha zokusebenza zesixhobo ezifana nobushushu be-transceiver, i-laser bias current, i-optical power transmitted power, ifumene amandla optical kunye ne-transceiver supply voltage. .

     

     

     

     

    Funda ngokugqithisileyo
  • HUAQ100Zyenzelwe 80km izicelo zonxibelelwano optical.Le modyuli iqulethe i-4-lane optical transmitter, i-4-lane ye-optical receiver kunye nebhloko yolawulo lwemodyuli equka i-2 wire serial inter-face.Iimpawu ze-optical ziphindaphindwe kwi-fiber-mode eyodwa ngokusebenzisa i-industry standard ye-LC connector.Umzobo webhloko uboniswe kuMfanekiso 1.

     

     

     

    Funda ngokugqithisileyo
  •  

    I-HUA-QS1H-3110D ifana ne-100Gb / s i-Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28) imodyuli ye-optical.Ibonelela ngokunyuka koxinano lwezibuko kunye nokonga kweendleko zenkqubo iyonke.Imodyuli ye-QSFP28 epheleleyo ye-duplex ye-optical inika i-4 yokuhambisa ngokuzimeleyo kunye nokufumana iziteshi, nganye iyakwazi ukusebenza kwe-25Gb / s kwireyithi yedatha ye-100Gb / s kwi-10km ye-fiber mode eyodwa.

    Funda ngokugqithisileyo
  • II-CFP2 LR4 i-transceiver ebonakalayo idibanisa ukuhanjiswa kunye nokufumana indlela kwimodyuli enye.Kwicala lothumelo, imizila emine yothotho lwemithamo yedatha ibuyisiwe, iphinde yanikwa ixesha, kwaye igqithiselwe kubaqhubi abane belaser, abalawula iilaser ezine ezimodyuliweyo zombane (EMLs) ezine-1296, 1300, 1305, kunye ne-1309 nm ubude bamaziko.Izibonakaliso ze-optical ziphinda ziphindwe kwi-fiber ye-mode eyodwa ngokusebenzisa i-industry-standard ye-LC connector.Kwicala lokufumana, imizila emine yedatha yedatha ye-optical demultiplexed nge-optical demultiplexer edibeneyo.Umphunga ngamnye wedatha ufunyanwa yi-PIN photodetector kunye ne-transimpedance amplifier, iphinda iphindwe, kwaye idluliselwe kumqhubi ophumayo.Le modyuli ine-interface yombane eshushu-pluggable, ukusetyenziswa kwamandla aphantsi, kunye nojongano lolawulo lwe-MDIO.

    Funda ngokugqithisileyo
  • OLT

    IHuawei olt MA5800-X2

    I-MA5800, isixhobo sokufikelela kwiinkonzo ezininzi, yi-4K / 8K / VR elungele i-OLT yexesha le-Gigaband.Isebenzisa i-architecture esasazwayo kwaye ixhasa i-PON/10G PON/GE/10GE kwiqonga elinye.Iinkonzo ezihlanganisiweyo ze-MA5800 ezithunyelwa kumajelo ahlukeneyo, zibonelela ngeyona vidiyo ilungileyo ye-4K/8K/VR yamava evidiyo, zisebenzisa i-virtualization esekwe kwinkonzo, kwaye ixhasa ukuguquguquka okugudileyo kwi-50G PON.Uluhlu lwe-MA5800 olunesakhelo lufumaneka kwiimodeli ezintathu: MA5800-X17, MA5800-X7, kunye ne-MA5800-X2.Ziyasebenza kwi-FTTB, FTTC, FTTD, FTTH, kunye nothungelwano lwe-D-CCAP.I-OLT MA5801 enebhokisi ye-1 U iyasebenza kwi-All-optical access coverage kwiindawo ezinoxinano oluphantsi.

  • I-ONU

    HUNAET ONU HG911A

    I-HZW-HG911A (HGU) yi-mini GPON ONT isixhobo se-terminal, esisebenza kwi-intanethi ecocekileyo yokufikelela kwi-broadband.Yamkela i-mini-type compact structure design kunye nokudibanisa okuphezulu kwaye inokubonelela nge-1 GE (RJ45) i-interfaces.Ixhasa itekhnoloji yomaleko we-2 Ethernet switch kwaye kulula ukuyigcina kunye nokulawula.Inokuthi isetyenziswe kwisicelo sokufikelela kwi-FTTH/FTTP kubahlali kunye nabasebenzisi beshishini.kwaye ihambelana ngokupheleleyo nemigaqo yobugcisa efana ne-ITU-T G.984.x kunye neemfuno zobugcisa be-GPON Equipment.

  • I-Transceiver

    40KM 100G CFP2

    I-100G CFP2 ER4 i-transceiver optical idibanisa ukuhambisa kunye nokufumana indlela kwimodyuli enye.Kwicala lothumelo, imizila emine yothotho lwemithamo yedatha ibuyisiwe, iphinde yanikwa ixesha, kwaye igqithiselwe kubaqhubi abane belaser, abalawula iilaser ezine ezimodyuliweyo zombane (EMLs) ezine-1296, 1300, 1305, kunye ne-1309 nm ubude bamaziko.Iimpawu ze-optical ziphinda ziphindwe kwi-fiber ye-mode eyodwa ngokusebenzisa i-industry-standard ye-LC connector.Kwicala lokufumana, imizila emine ye-optical data streams i-optical DE-multiplexed yi-optical demultiplexer edibeneyo.Umphunga ngamnye wedatha ufunyanwa yi-PIN photo-detector kunye ne-trans-impedance amplifier, iphinde ifakwe ixesha, kwaye idluliselwe kumqhubi wemveliso.Le modyuli ine-interface yombane edibeneyo eshushu, ukusetyenziswa kwamandla aphantsi, kunye nojongano lolawulo lwe-MDIO.

Amatyala aphumeleleyo

  • Foshan City ukuya kwiZithili ityala WDM

    1.1.Yakha inkqubo entsha ye-DWDM ye-40-wave kunye nesantya sesiteshi esisodwa se-10Gbps
    1.2.Inkxaso ye-1 + 1 yokhuseleko lweendlela ezimbini ezizenzekelayo