• head_banner

40KM 40G QSFP +

  • 40KM 40G QSFP Optical Module

    Imodyuli ye-40KM 40G QSFP ebonakalayo

     

    Inkqubo ye- HUAQ40E Imodyuli ye-transceiver eyilelwe i-40Km izicelo zonxibelelwano ezibonakalayo. Uyilo luyahambelana ne-40GBASE-ER4 yomgangatho we-IEEE P802.3ba. Imodyuli iguqula amajelo ama-4 okufaka (ch) ye-10Gb / s yedatha yombane kwi-4 CWDM yeempawu zomqondiso, kunye nokuphindaphinda zibe kwisitishi esinye sokuhambisa i-40Gb / s. Kwelinye icala, kwicala lokufumana, imodyuli ngokokungafaniyo yenza i-40Gb / s kwigalelo le-4 CWDM yamajelo, kwaye iwaguqulele kwidatha yombane yokuvelisa umbane.

    Amaza ombindi weendlela ze-4 CWDM ayi-1271, 1291, 1311 kunye ne-1331 nm njengamalungu egridi ye-CWDM yamaza echazwe kwi-ITU-T G694.2. Inesidibanisi esiphindiweyo se-LC sokunxibelelana okubonakalayo kunye nesinxibelelanisi esine-38-pin kwisinxibelelanisi sombane. Ukunciphisa ukusasazeka okubonakalayo kwinkqubo yokutsala ixesha elide, ifayibha yohlobo olunye (SMF) kufuneka isetyenziswe kule modyuli.

    Imveliso iyilelwe kwifom factor, uqhagamshelo lwamehlo / umbane kunye nojongano lwedijithali lokuqonda isifo ngokwe-QSFP yeMulti-Agreement yeMithombo-luvo (MSA). Yenzelwe ukuba ihlangane nezona meko zinzima zokusebenza zangaphandle kubandakanya ubushushu, ukufuma kunye ne-EMIinterference.

    Imodyuli isebenza kumbane omnye + 3.3V kunye ne-LVCMOS / LVTTL imiqondiso yolawulo lwehlabathi enjengeModyuli yangoku, ukuseta kwakhona, ukuphazamisa kunye neMowudi yaMandla ePhantsi ziyafumaneka ngeemodyuli. Unxibelelwano olunocingo lwe-2-yocingo luyafumaneka ukuthumela nokufumana imiqondiso yolawulo oluntsonkothileyo kunye nokufumana ulwazi lwedijithali lokuqonda isifo. Iitshaneli ezizodwa zinokuqwalaselwa kwaye amajelo angasetyenziswanga anokuvalwa kulungelelwaniso oluphezulu loyilo.

     

    Le mveliso iguqula idatha ye-4-yejelo le-10Gb / s yombane kwiCWDM imiqondiso yokukhanya (ukukhanya), ngumtya ojikelezayo we-4-waveleng Distributed Feedback Laser (DFB). Ukukhanya kudityaniswe ngamalungu e-MUX njengedatha ye-40Gb / s, isasazeka kwimodyuli yokuhambisa evela kwi-SMF. Imodyuli eyamkelayo yamkela i-40Gb / s CWDM yokufakelwa kwemiqondiso, kwaye iyiphindaphinde ibeyimigangatho ye-4 ye-10Gb / s ngeendlela ezahlukeneyo zobude. Ukukhanya kwelanga ngalinye kuqokelelwa yi-discrete avalanche photodiode (APD), emva koko ikhutshwe njengedatha yombane emva kokukhuliswa okokuqala yi-TIA emva koko ngesikhulisi seposi.

     

    Inkqubo ye- HUAQ40E Uyilelwe ngefom factor, uqhagamshelo lwamehlo / umbane kunye nojongano lwedijithali lokuqonda isifo ngokwe-QSFP iMulti-Source Agreement (MSA). Yenzelwe ukuba ihlangane nezona meko zinzima zokusebenza zangaphandle kubandakanya ubushushu, ukufuma kunye nokuphazamiseka kwe-EMI. Imodyuli inikezela ngokusebenza okuphezulu kakhulu kunye nokudityaniswa kwento, efikelelekayo ngocingo lwe-wire-serial interface.