• intloko_ibhena

100G QSFP28

  • 10KM 100G QSFP28

    10KM 100G QSFP28

     

    I-HUA-QS1H-3110D ifana ne-100Gb / s i-Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28) imodyuli ye-optical.Ibonelela ngokunyuka koxinano lwezibuko kunye nokonga kweendleko zenkqubo iyonke.Imodyuli ye-QSFP28 epheleleyo ye-duplex ye-optical inika i-4 yokuhambisa ngokuzimeleyo kunye nokufumana iziteshi, nganye iyakwazi ukusebenza kwe-25Gb / s kwireyithi yedatha ye-100Gb / s kwi-10km ye-fiber mode eyodwa.

  • 80KM 100G QSFP28

    80KM 100G QSFP28

    HUAQ100Zyenzelwe 80km izicelo zonxibelelwano optical.Le modyuli iqulethe i-4-lane optical transmitter, i-4-lane ye-optical receiver kunye nebhloko yolawulo lwemodyuli equka i-2 wire serial inter-face.Iimpawu ze-optical ziphindaphindwe kwi-fiber-mode eyodwa ngokusebenzisa i-industry standard ye-LC connector.Umzobo webhloko uboniswe kuMfanekiso 1.

     

     

     

  • 2KM 100G QSFP28

    2KM 100G QSFP28

    I-HUA-QS1H-3102D i-parallel 100Gb / s Quad Small Form-Factor Pluggable (QSFP28) imodyuli ye-optical.Ibonelela ngokunyuka koxinano lwezibuko kunye nokonga kweendleko zenkqubo iyonke.Imodyuli ye-QSFP28 epheleleyo ye-duplex ye-optical inika i-4 i-transmit ezimeleyo kunye nokufumana iziteshi, nganye iyakwazi ukusebenza kwe-25Gb / s kwireyithi yedatha ye-100Gb / s kwi-2km ye-fiber mode eyodwa.

    Intambo yeribhoni ye-fiber optical ene-LC/UPC Duplex isidibanisi inokudityaniswa kwi-modyuli ye-QSFP28 yokwamkela.Ukulungelelaniswa okufanelekileyo kuqinisekiswa ngezikhonkwane zesikhokelo ngaphakathi kwesitya.Intambo ngokuqhelekileyo ayinakujijwa kwitshaneli efanelekileyo yokulungelelaniswa kweshaneli.Uqhagamshelo lombane luphunyezwa nge-MSA-ethobelana ne-38-pin edge yohlobo lomdibaniso.

    Imveliso yenzelwe ifom yefom, i-optical / electric connection kunye ne-digital diagnostic interface ngokwe-QSFP28 Multi-Source Agreement (MSA).Yenzelwe ukuhlangabezana nezona meko zinzima zokusebenza zangaphandle ezibandakanya ubushushu, ukufuma kunye nokuphazamiseka kwe-EMI.Imodyuli inokulawulwa nge-I2C i-interface ye-serial ye-wire-wire.

  • 40KM 100G QSFP28

    40KM 100G QSFP28

    HUA-QS1H3140D Imodyuli ye-transceiver ye-QSFP28 yenzelwe i-100 Gigabit Ethernet izixhumanisi ngaphezu kwe-40Km i-fiber mode eyodwa.Imisebenzi yeDigital diagnostics ifumaneka nge-interface ye-I2C, njengoko ichazwe yi-QSFP + MSA.Kwaye ihambelana ne-100G 4WDM-40 MSA.